Przedstawiamy Państwu wybrane realizacje w które byliśmy zaangażowani.

Pomimo iż naszą specjalnością są stare budynki, w naszym portfolio mamy także nowoczesne budynki, w których łączymy nowoczesne z odnowionymi elementami wyposażenia wnętrz.

Domki w gałęziach drzew

Domki stanęły na palach, z tyłu osłonione drzewami i gałęziami, z przodu wyeksponowane na bezkresne pola i łąki. Jest to nowoczesna konstrukcja, w której połączyliśmy elementy starego drewna tworząc unikalny klimat.

Stodoła

Celem tego projektu było odnowienie starej, zawalającej się stodoły. Stodoła ma piękny, czterospadowy dach i niespotykane proporcje.

Spichlerz

Przenieśliśmy stary spichlerz, który został zaadaptowany na saunę z prysznicem, miejscem do odpoczynku i tarasem. Usytuowany na wzniesieniu z pięknym widokiem na łąkę i podestami prowadzącymi do bali opalanej drewnem.

Dom z tarasem

Gruntowny remont i odnowienie starego domu wiązało się z szerokim zakresem prac. Dom został podniesiony na podnośnikach aby wymienić spróchniałe podwaliny. Dobudowaliśmy ogromny taras z dachem, przez który rośnie stary jesion.

Stajenka

Stara stajenka została zaadaptowana na dwa dwuosobowe, piętrowe studia z łazienkami. W studio koronkowym wstawiliśmy duże, okrągłe, drewniane okno pochodzące z odzysku. Z sypialni roztacza się wspaniały widok na pobliskie łąki.

Spichlerzyk

Przenosinom tego spichlerza przyświecała idea aby stworzyć z niego mały, niezależny domek dla rodziny. W środku znajduje się łazienka, pokój dzienny z kominkiem, a na piętrze przestronna sypialnia. Dodatkowo dobudowaliśmy taras z widokiem na prywatny ogródek.

Dom z gankiem

Dom uratowany od rozbiórki, przeniesiony i całkowicie odnowiony. W środku znajdują się cztery sypialnie z łazienkami oraz wspólne pomieszczenie. Na zadaszonym ganku przed drzwiami wejściowymi znajduje się stolik i ławki.

Dom z bali

Kolejny dom rozebrany, przeniesiony i w całości odnowiony. Kryty wiórem osikowym. Usytuowany na wzgórzu z pięknym widokiem na rzekę. Na piętrze znajdują się parapety z funkcją siedzenia aby podziwiać widoki.